Po mrtvici mi nikdo nedal příručku „Jak teď žít?“, tak jsem ji pro sebe i ostatní začala psát sama. Učily mě chyby a omyly, ale i malá vítězství vybojovaná vlastním odhodláním s podporou okolí. Tohle je místo pro moje postřehy, rady, trapasy a dobrodružství. Slouží jako povzbuzení všem, kteří si prochází něčím podobným i těm, kdo prostě jen chtějí porozumět životu člověka s handicapem.
Tvořím pro všechny, kteří potřebují pomoc či inspiraci. Sdílením článku, sledováním na sociálních sítích nebo finanční podporou mi pomáháte šířit osvětu a podporovat komunitu lidí po mrtvici. Každá forma pomoci má smysl – každá mi přináší radost, energii a možnost pokračovat v mojí práci dál.